Od ledna 2018 je součástí firmy Global Agent s.r.o. TRUHLÁRNA, Janderova 2, Malešice


Vyrobíme pro Vás nábytek na míru z moderních materiálů do Vašich domovů,  repliky starých dveří, oken, provádíme i jejich repase.


   kuchyňské linky

    ložnice, postele, komody

    vestavěné skříně s příslušenstvím (drátěný program)

    obývací stěny

    konferenční, kancelářské, televizní a jídelní stoly

    dětské pokoje

    obklady interiérů

    obložení stávajících schodů, zábradlí

    kancelářské sestavy

    interiéry prodejen, restaurací

    police, regály

    pergoly, ploty

    zahradní nábytek


Nabízíme Vám zakázkovou výrobu z masivu a lamina, zakázkové formátování plošného materiálu, olepování ABS hranou.

Pro výrobu kuchyňských linek, vestavěných šatních skříní, kanceláří apod. používáme materiály od těchto výrobců lamina: Egger


V případě, že máte zájem o některý druh výrobku z našeho nabízeného sortimentu, zašlete nám poptávku na naši emailovou adresu nebo nás kontaktujte telefonicky.  Také se k nám můžete dostavit osobně na adrese Janderova 2, Malešice, kde vše potřebné proberete přímo s truhláři. Vaše zakázka bude zdarma zaměřena, případně Vám poskytneme odborné poradenství, který typ výrobku by nejlépe odpovídal Vaším potřebám (např. typ schodiště, druh dveří).


Následně Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku, kterou Vám odešleme. Poté se rozhodnete, zda uvedená cena i podmínky výroby (např. termín dodání) odpovídají vaším představám. Při vypracování cenové nabídky zohledňujeme druh použitého materiálu, složitost konstrukce výrobku, typ požadovaného kování, druh zasklení a povrchové úpravy. Dále dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka. Pro lepší představu o výrobku je možné dodat konstrukční výkres.


© Copyright 2019 Global Agent s.r.o.